Kontakt

Bestyrelsen i Foreningen Eksotiske Pattedyr.

Her finder du kontaktoplysninger på foreningens bestyrelsesmedlemmer.
Tøv ikke med at kontakte os, hvis du har et spørgsmål.

Foreningens kan kontaktes på e-mail: kontakt@eksotiskepattedyr.dk samt tlf. +45 40426838 (Niels Brandt).
——————————————————————————————————————–
Formand
Niels Brandt (Silkeborg)
tager sig også af nye medlemmer og er redaktør på medlems bladet, Så har du noget til bladet som f.eks. artikler, billeder, spørgsmål til læserbrevkassen m.m. så er det ham du skal have fat i. samt salg af specialfoder til silkeaber.
Mobil tlf. +45 40426838  e-mail: kontakt@eksotiskepattedyr.dk

Næstformand
Allan Larsen (København)
e-mail:  allan@eksotiskepattedyr.dk

Kasserer
Michael Olsen (Svebølle) Står for regnskabet.
Mobil tlf. 31144266 e-mail:  kasser@eksotiskepattedyr.dk

Jesper Petersen – bestyrelsesmedlem (Klippinge)
mobil tlf. 40686237  e-mail:  jesper@eksotiskepattedyr.dk

John Mortensen – bestyrelsesmedlem (Dragør)
Fastnet tlf. 32941597 e-mail:  john@eksotiskepattedyr.dk

Henrik Bach – bestyrelsesmedlem (Odense)
mobil tlf. 51510858  e-mail:  henrik@eksotiskepattedyr.dk

Annette Haycock – Suppleant (Glostrup)
mobil tlf. 41290145 e-mail:  annette@eksotiskepattedyr.dk